Get Adobe Flash player

Milíčeves - Nemyčeves

Milíčeves – Nemyčeves

            3       :       0

 

Sestava :   Kateřiňák – Řada Jakub, Brett, Zítka, Pánek  -  Calta Petr, Janků, Calta Jan,  Řada Vojta – Tomášek, Hochman

 

Střídání : 46´ Trč místo Bretta                      65´ Stejskal místo Tomáška

 

Hodnocení : Derby zápas měl velice slušnou atmosféru, kvalitní výkon domácích, ale bohužel to bylo vše. Z naší strany nelze nalézt jediné pozitivum na výkonu týmu nebo jednotlivců. Hráči zaostali hluboko za svými možnostmi a jako tým nepodali kompaktní výkon, který by mohl domácí nabuzené borce zkrotit a v horku i tak trochu zchladit . Opět jsme  inkasovali již v 6 minutě zápasu a opět po naší chybě. Přesto ,že jsme měli míč více na kopačkách a dokázali si vytvořit z toho mála brankové příležitosti, v zakončení samotném jsme byli marní. Šance Karlose a Zlatana měly skončit brankou a vše se mohlo odvíjet jinak. Bohužel se tak nestalo a ve druhé půlce to již byla z naší strany spíše křeč . Domácí se drželi své jednoduché taktiky vše dopředu na dva bojující útočníky a to evidentně na náš tým stačilo. Promarnili jsme první možnost potvrzení postupu a máme tedy druhou šanci v domácím prostředí. Musíme tým dokonale připravit zejména po psychické stránce. Zbavit je křeči která byla na naší hře vidět a zlepšit vše včetně nasazení a maximální bojovnosti jednotlivců  i celého týmu.

 

Omlouvám se tímto všem našim příznivcům za výkon mého mužstva a věřím, že nás přijdete povzbudit v posledním zápase sezóny v sobotu 17.6. na domácím hřišti.

 

 

RH

 

 

 

Trénink pro všechny hráče bez výjimky  - pátek 16.6.2017  od   17.30 na hřišti v Nemyčevsi !!!!