Nemyčeves  -  Libáň

6     :    1

Branky : 2 x Tomášek, Hochman, Kateřiňák, Calta Jan, Calta Petr

Sestava :  Hrdlička  - Řada Jakub, Brett, Zítka, Pánek  -  Calta Petr, Janků, Calta Jan, Hochman – Tomášek, Kateřiňák

Střídání :   60´ Stejskal místo Janků                68´ Trč  místo  Kateřiňáka            75´ Horna  místo  Bretta

Připraven :  Řada Vojta

Hodnocení :  V dalším zápase jara jsme přivítali tápající se Libáň a věřili, že se nám podaří vše bez problémů zvládnout. Jak ale ukázal první poločas, největším soupeřem jsme byli sami sobě.

Již v 6 minutě jsme byli ještě na poobědové siestě a hosté z prvního centru skórovali hlavou a bylo to rázem 0 : 1.  Nemohli jsme se dostat do hry a tempa, které by přineslo náš klasický výkon. Kupili jsme řadu nepřesných přihrávek a byli zbytečně nervózní v zakončení. Nedokázali jsme využít naše tutovky a vypadalo to na další poločasové trápení podobné Lužanům. Ve 30 minutě se po závaru v šestnáctce Libáně naštěstí  prosadil střelou Petr Calta a bylo srovnáno na 1 : 1. Do konce poločasu byl ale výkon nemastný ,neslaný s velkým množstvím chyb v rozehrávce, bez výraznějšího pohybu a zejména s  taháním míče bez snahy o kombinaci. V poločasové přestávce jsme rázně hráčům vysvětlili důležitost všech pokynů a důležitost čisté hlavy, bez zbytečných stresů a obav. To se ukázalo jako pozitivní motivace pro celý tým.

Od počátku druhé půle jsem jasně režírovali hru a měli velkou převahu nejen v držení míče ,ale i v kombinaci, a brankových příležitostech. Vše se rozhodlo mezi 52 a 60 minutou kdy jsme postupně vstřelili 4 branky. Nejprve v 52 minutě se prosadil po akci Hochmana Tomášek a poslal nás do vedení 2 : 1 . poté v 55 minutě byl na správném místě Calta Jan, který dorazil střelu Hochmana do soupeřovi brány. V 57 minutě se po přihrávce Calty prosadil opět Tomášek na 4 : 1  a bylo jasné, že je rozhodnuto. Nejhezčí moment, ale teprve na nás všechny čekal. To když v 60 minutě napřáhl ze skoro 30 metrů Káča – Kateřiňák a vystřihl střelu, jakou svět ještě neviděl ( tedy alespoň v tomto ročníku soutěže ). Šibenice jako prase zvoní ještě dnes na hřišti v Nemyčevsi.  Poslední branku zápasu vstřelil v 89 minutě lehkým lobem  Karlos Hochman po přihrávce Honzy Calty a upravil tak na konečných 6 : 1 pro náš tým.  Výhra byla naprosto zasloužená a je škoda neproměněných příležitostí a také ne zrovna ideálního prvního poločasu.  Za zmínku stojí také hra dvou matadorů týmu, kdy nejprve Tomáš Trč – alias Jiřina zklidnil hru ve středu hřiště  a poté sám tréňa Roman  předvedl zajímavou pohybovou kreaci, podobnou rehabilitačnímu pohybu pacienta  v lázních  po operaci všech kloubů v těle. I toto ale patří k fotbalu a k týmovému duchu našeho mužstva.

V každém případě jsme rádi za výhru a zisk dalších tří bodů do tabulky.  Čekají nás dva poslední důležité zápasy sezóny a chceme se na ně zodpovědně připravit.

Prosíme všechny fanoušky, kteří nám fandí, aby nás přišli povzbudit již tuto neděli  11.6.2017 od 17 hodin do Milíčevsi , kde budeme hrát další mistrovské utkání.

Díky  RH

Trénink   pátek  9.6.2017  od  17:30 na hřišti !!!

Zápas   neděle  11.6.2017  od 17:00 – venku v Milíčevsi.  Sraz v Milíčevsi v 16 hodin !!!