Get Adobe Flash player

Lužany - Nemyčeves

Lužany  -  Nemyčeves

          3    :    7         poločas -   1 : 2

 

Branky :  4 x Hochman, Janků, Calta Petr, Tomášek

 

Sestava:  Hrdlička -  Řada Vojta, Brett, Zítka, Pánek  -  Calta Petr, Janků, Calta Jan, Hochman  - Tomášek, Kateřiňák

 

Střídání : 60 ´ Stejskal  místo Kateřiňáka

                  75´ Trč místo  Bretta

 

Hodnocení :  Nedělní zápas měl atypický čas výkopu ve 14 hodin a tím pádem si teplo i poobědová siesta vybrala svoji daň. Zápas byl sice od počátku zajímavý na obě strany, kdy jsme v prvních 15 minutách nevyužili čtyři ložené brankové příležitosti. Naopak jsme v 18 minutě vyrobili chybu po které domácí vstřelili vedoucí branku a tak trochu nám nadělali do kalhot. Naši hráči se nemohli pořádně rozjet a dělali chyby a nepřesnosti na které nejsme u nich zvyklí. Naštěstí jsme se od 35 minuty probudili a rychlými brankami ze 43 minuty kdy se trefil Tomášek po akci Kateřiňáka a Hochmana a brankou ze 45 minuty kdy se prosadil Hochman po akci Calty J., jsme otočili výsledek v náš prospěch. V kabině jsme hráčům vysvětlili důležitost některých věcí a jejich dodržování, což se ukázalo jako důležité pro další vývoj zápasu.

Hned ve 49 minutě se prosadil po přihrávce Kateřińáka Hochman a bylo to  1 : 3. V 55 minutě se prosadil Janků a tři minuty na to v 58 minutě vstřelil naší pátou branku Calta po ideální přihrávce Tomáška.

V 60 minutě jsem poslali na hřiště mladou pušku Stejskala Patrika, který vystřídal Káču ( musel si odpočinout, večer jel kamionem do Španělska ). Je třeba říci, že se Patrik dobře zapojil do týmu a má určitý potenciál do budoucna. Bohužel ale od tohoto okamžiku, mužstvo přestalo hrát svoji hru a povolilo domácím zkorigování výsledku. Nejprve v 75 minutě chyba v naší obraně, zbytečné otálení a bylo to 2 : 5.  Reagovali jsme dalším střídáním, kdy Bretta vystřídala další legenda klubu Tomáš Trč alias Jiřina. Hra se zklidnila, ale přesto jsme vyrobili jednu hrubku po které musel Janků zatáhnout za ruční brzdu a byla z toho penalta pro domácí. Ti ji proměnili a najednou zde byla menší zápletka utkání. Naštěstí tři minuty na to v 81 minutě se individuálně prosadil střelec zápasu Hochman svojí třetí brankou a zvýšil tak na 3 : 6 pro náš tým. To bylo rozhodující a domácí ztratili vůli na zvrat. Navíc Hochman v 90 minutě přidal další, svojí čtvrtou branku a stanovil konečný výsledek na 3 : 7.

Musím říci, že výkon nebyl ze strany některých našich hráčů ideální a domácí tým byl nebezpečný. Nakonec ale rozhodli osobnosti týmu, kterých bylo na naší straně více nežli na straně domácích.

 

V celém kontextu zápasu lze konstatovat, že výhra je zasloužená i když se nerodila lehce. Tři body do tabulky jsou cenné. Domácí mají mladý a perspektivní tým.

 

RH

 

 

Trénink   pátek  2.6.2017  od   17:30 na hřišti !!!

Zápas  v sobotu 3.6.2017  od  17 hodin – DOMA proti  Libáni.