3  :  1

Branky :  3 x  Tomášek

Sestava : Kateřiňák – Řada Jakub, Brett, Zítka, Pánek  - Calta Petr, Janků, Trč , Řada Vojta – Calta Jan, Hochman

Střídání : 23´ Tomášek  místo Trče

78´ Hrdlička  místo Janků

88´ Stejskal  místo  Řady Vojty

Hodnocení :  V utkání  prvního s druhým celkem byl k vidění zajímavý zápas, kdy po většinu času byl domácí tým lepší a nebezpečnější. Hosté spoléhali na rychlé protiútoky kdežto domácí na kombinační hru s maximálním držením míče. V první půlce jsme si vypracovali několik slibných příležitostí, ale bohužel bez brankového efektu. Hosté ze Železnice měli jednu sto procentní tutovku po našem nedůrazném bránění , kterou bohužel pro ně neproměnili. Proto poločas skončil bez branek.

Do druhé půle jsme vlétli s odhodláním zápas strhnout na svoji stranu a podařilo se. Nejprve se trefil ve 48 minutě Tomášek a zavelel tak k velkému náporu našeho mužstva. Měli jsem najednou jasnou převahu a hosté se nemohli prosadit. Když v 55 minutě opět úřadoval Tomášek ( Zlatan ) vypadalo to již na jasný průběh utkání. Hru jsme kontrolovali, byli jsme více aktivní, více v pohybu a přesnější na přihrávce. Eliminovali jsme dirigenta hostujícího týmu Beránka a vypadalo to nadějně. Částečná komplikace nastala v 65 minutě, kdy jsem váhali s přerušením hry, hosté se dostali do rychlého brejku a dobrou kombinaci zakončili brankou a snížením na 2 : 1. To však netrvalo dlouho a v 67 minutě se potřetí prosadil Tomášek ( Zlatan ) a upravil na 3 : 1  v náš prospěch. Od tohoto momentu se hra odvíjela pod naší taktovkou mimo posledních 8 minut, kdy se Železnice snažila tlačit před naší branku. Obrana vše ale pohlídala a tak jsme si zaslouženě došli pro tři vítězné body.

Musím konstatovat, že tým odvedl výborný výkon, podložený důrazem a bojovností. Kluci si věřili a to bylo rozhodující pro celé utkání.

Mohl bych chválit postupně všechny jedince, protože si to zaslouží všichni hráči, ale jak jsem řekl jsme tým a týmový výkon je rozhodující. Přesto mohu vypíchnout střelecké probuzení Zlatana ( Tomáše ), které tým i on potřeboval jako sůl, výbornou hru obrany skvěle dirigovanou Matesem  Zítkou a neúnavné běžce v záložní řadě v čele s Honzou Caltou a Karlosem Hochmanem.

Prostě všichni hráči podali výborné výkony a zaslouží velkou pochvalu a dík.