NEMYČEVES - CHOMUTICE 2 : 3 ( 1:2)

NEMYČEVES  - CHOMUTICE 2 : 3 ( 1 : 2 )

Branky  :  REJHA , KOLÁŘ

SestaVA: Hrdlička - Dobiáš ( 46 min Suchánek ) , Čech , Koldovský ( 75 min Krouza ) , Kolář -  Šimánek , Trč , Řada V., Řada J. - Brett ,  Rejha

Soupeři jsme chtěli oplatit podzimní porážku 1 : 6 , ale nepodařilo se nám to . Přitom jsme nezačali vůbec špatně . Soupeře jsme napadali už na jeho půli a nutili k chybám. Po jedné  z nich se dobře orientoval L. Rejha , obešel obránce a pod padajícím brankářem dává na 1 : 0 .

Tento gol přišel poměrně brzo a my jsme soupeře přehrávali  ve všech činnostech . Po cca  25 min ale najednou přichází pocit sebeuspokojení , jako že se nemůže nic stát a soupeř nás trestá .

Po zbytečných ztrátách balonů , dochází k přečíslení naří středové řady ( podporované stoperem), naše obrana zbytečně odvrací na roh . První se nám podařilo zažehnat , ale už z druhého rohu dostáváme gol  1 : 1. .Aby tomu nebylo dost  , z dalšího zbytečného rohu ( balo se dal uklidit na aut) , necháváme balon spadnout do malého vápna a umožňujeme soupeři ho dorazit do brány 1  : 2 . ŠOK !! Z jasně rozehraného utkání je drama . Do poločasu se na nic nezmůžeme a jen čekáme na přestávku .

Po důrazné domluvě v kabině a se změnou rozestavení začínáme aktivnéji a brzo po zahájení se nám podaří srovnat skore , když se pěkně hlavou trefil L. Kolář 2 : 2 .Jsme na koni  , rodí se naše největší šance . V této době se rozhodlo o zápasu .  Kdybychom proměnili alespoň jednu šanci , tak utkání vyhrajeme . Ale jak Suchánek - sám před golmanem stříli pouze do něj ( tady by asi slušela přihrávka na volné spoluhráče ) , tak Brett - po rychlém přechodu po naší levé straně přihrává J.Řada volnému Ondrovi , ale ten se rozhodující moment podklouzne - šance neproměňují a tím nás srážejí dolů . Soupeř v těchto chvílích šlape vodu  , ale my toho neumíme využít . Po tomto tlaku přichází volnější pasáž zápasu  a v ní se prosadí soupeř . Opět po kombinaci ve stedu hřiště ( pokolikáté ) se odraženému míči dostává hráč soupeře a nepříliš povedou střelou překvapuje naší obranu v čele s brankářem 2 : 3 . Do konce zápasu zbývá ještě dost času . Ale my místo toho abychom více kombinovali po stranách , což nám přineslo úspěch , volíme zbytečné střely z velkých dálek , utápíme se v solování jednotlivých hráčů , navzájem si nevyhovujeme. Je to z naší strany hodně křečovité .Ještě nám svitne šance na vyrovnání po závaru v soupeřově vápně , to by ale musel Šimi vystřelit a ne dělat další kličku .

Tenro výsledek je pro nás krutý - nebyli jsme horší než soupeř . Nyní nás čekají opravdu 2 těžká utkání venku ( Železnice , Robousy ) . Nemáme v nich co ztratit , můžeme jen získat . Proto zapomeňme na nevydařený zápas , všichni si uvědomme co bylo špatně a co dobře , a na tom dobré navažme .