Get Adobe Flash player

Chomutice - Nemyčeves

Chomutice - Nemyčeves

             0   :   4            branky : 3 x Hochman, Janků

sestava : Hrdlička - Řada Jakub, Brett, Zítka, Pánek - Stejskal, Janků, Calta Jan, Řada Vojta - Hochman, Tomášek

střídání : 55´ Ostrihoň  místo  Řady Jakuba           73´ Horna  místo  Bretta

připraven : Trč

hodnocení : dohrávku tohoto zápasu jsme zvládli bez problémů, když o  osudu zápasu bylo rozhodnuto již po 21 minutách. To se prosadil třikrát za sebou  Hochman  ( s kapitánskou páskou ) a vedení 3 : 0 dávalo jistotu a pohodu hráčům. Škoda jen dalšího velkého množství příležitostí, které jsme nevyužili, když zejména první poločas byl plně v naší režii. Ve druhém došlo k menšímu útlumu, ale i přesto jsme byli po většinu času na polovině soupeře a vytvářeli jsme si další brankové příležitosti. Jednu z nich v 65 minutě využil Janků a stanovil tak výsledek na 0 : 4 pro náš tým. Zápas se pak již pouze dohrával, neboť domácí neměli sílu na zvrat a naši hráči se již nikam až tak nehnali.

Výhra je plně zasloužená a kluci si zaslouží pochvalu zejména za první poločas a část druhého. Tři body jsou naše a to bylo nejdůležitější v této dohrávce, která je vždy pro hráče nepříjemná vzhledem k tomu, že se hraje v pracovním týdnu, kdy někteří dorazili na zápas 15 minut před zahájením.

trénink v pátek 19.5.2017 od 17:30 

zápas v sobotu 20.5.2017 od 17 hodin doma proti Železnici

RH