Branky : 2 x Hochman, Brett

Sestava : Hrdlička – Řada Jakub, Brett, Zítka, Pánek  -  Řada Vojta, Janků, Calta Jan, Hochman – Tomášek, Kateřiňák

Střídání : 80´ Stejskal místo Řady Jakuba

Připraveni : Ostrihoň, Horna, Calta Petr

Hodnocení :  K zápasu jsme odjížděli s vědomím, že musíme konečně uspět a předvést stabilní výkon na který máme. Sice jsme se potýkali s indispozicemi některých hráčů a proto jsme museli trochu zamíchat sestavou, kdy navrátilec z Číny Hrdla nastoupil v brance a druhý brankář Kateřiňák na hrotu útoku. Sestava byla natolik dost kvalitní, aby dokázala uspět. Již od počátku zápasu, jsme si vytvořili určitý tlak, na který domácí jen sporadicky odpovídali  rychlými brejky, které se nám ale dařilo zachytávat kromě jednoho, kdy jsme nepokryli domácího hráče, ale Hrdla čaroval. Naopak jsme měli několik příležitostí, kdy zejména šance Kateřiňáka po kombinaci s Caltou, trestný kop Hochmana nebo dalekonosná střela Bretta měli skončit brankou. Nepodařilo se a tak poločas skončil  bez branek.

Do druhé půle jsme nastoupili opět aktivně, ale bohužel v 53 minutě jsme špatně pokryli domácího hráče, který se hlavou trefil do rohu branky a poslal domácí do vedení 1 : 0.

Kluci ale stále makali a odměnou byla akce z 56 minuty, kdy se prosadil individuálně Brett a zavelel tak k obratu. Od tohoto okamžiku jsme měli jasně navrch a domácí jsme zatlačili na jejich polovinu. Vypracovali jsme si několik slibných možností, ale buď jsme netrefili branku a nebo úřadoval domácí brankář. Trpělivě jsme  ale stále tlačili a kombinovali a v 75 minutě se prosadil po individuální akci Hochman a zvýšil tak na 1 : 2 . Za tři minuty to byl opět Hochman, který ideálně zahrál tr.kop z pravé strany na vzdálenější tyč a vedení 1 : 3 bylo na světě společně s uklidněním. Několik dalších možností do konce zápasu zůstalo nevyužito z naší strany, což je škoda. Domácí měli jedinou možnost tři minuty před koncem, ale tu zmařil zázračným zákrokem Hrdla.

Mohu konstatovat, že naše výhra je naprosto zasloužená. Domácím jsme se vyrovnali v důrazu a nasazení. Na naší straně byla lepší přihrávka a zakončení. Kluci odvedli týmový výkon a zaslouží pochvalu za bojovnost a fotbalovost. Někteří z nich odehráli výborné utkání a v kombinaci s výkonem ostatních hráčů se jednalo o velice dobrý a kvalitní výkon celého týmu.

Ano chlapci, takto má vypadat týmový duch, týmový výkon.