4    :    0

Branky : Hochman, Calta Jan, Jezbera, Neuschel

Sestava : Kateřiňák – Řada J., Zítka, Řada V., Pánek – Calta P., Jezbera, Janků, Hochman  - Calta J., Tomášek

Střídání : 66´ Brett  místo  Pánka     a  Neuschel  místo  Tomáška

75´ Stejskal  místo  Jezbery

82´ Trč  místo  Hochmana

Hodnocení :  Čekal nás těžký soupeř z Hořic, který je v každém zápase jinak sestavený a možná i motivovaný. V každém případě jsme ale chtěli uspět a podržet tři body doma. V počátku zápasu jsme byli aktivnější a více v pohybu, což dělalo hostujícímu týmu problém. Z našeho tlaku v úvodních minutách vyústil také gól z kopačky Hochmana již v 6 minutě utkání. Vedení nás uklidnilo na další minuty, ale bohužel se nám nepodařilo proměnit další možnosti. Postupně se hosté více prosazovali i před naší brankou a tak měl Káča co dělat, aby udržel čisté konto. Poločasový výsledek 1 : 0 neodpovídal realitě dění na hřišti.

Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivně a v 60 minutě se podařilo prosadit Caltovi J. Naše vedení o dvě branky se dalo považovat za zasloužené a částečně pomohlo ke zklidnění týmu. Bohužel v některých momentech až moc velkému zklidnění a tak se opět ukázal čaroděj v naší brance, který lapil i tutovky hostujících hráčů. Přesto jsem ale dokázali opět kontrovat a když se prosadil Jezbera v 73 minutě brankou na 3 : 0 bylo o zápase rozhodnuto. Měli jsem další možnosti, ale využili jsme pouze jedinou a to když se po krásné akci nádherně trefil hlavou Neuschel a upravil konečné skóre zápasu na 4 : 0 v náš prospěch. Musím otevřeně říci, že šlo o těžké utkání, kdy hráči z Hořic měli své nesporné kvality. Bohužel pro ně svoje možnosti nevyužili a my  naopak ano.

Kluci přistoupili k zápasu zodpovědně a výhra je pro nás zasloužená. Více jsme chtěli a to rozhodlo.