Nemyčeves  - Kopidlno

0   :    2

Sestava :  Kateřiňák – Řada Vojta, Trč, Calta Petr, Pánek – Zítka, Jezbera, Calta Jan, Janků – Brett, Tomášek

Střídání : 70´ Hochman místo Řady Vojty

80´ Šimánek  místo Bretta

Připraveni :  Stejskal a Neuschel

Hodnocení : Zápas se nám vůbec nepovedl. Před bouřlivou diváckou kulisou, jsme zklamali jako jedinci, jako celek. V prvním poločase jsme svými hrubými chybami nabídli dvě možnosti hostujícímu střelci Machačnému a ten je obě proměnil. Bylo z toho poločasové vedení pro hosty 0 : 2, kdy tento výsledek plně nahrával Kopidlnu a nás srazil na zem.

Druhá půlka byla již z naší strany lepší ( Ne ideální ) a vypracovali jsme si několik brankových příležitostí. Bohužel ale bez gólového efektu. Zejména možnosti Jezbery, Calty , Bretta a Janků volali po brance. Proti byla naše nepřesnost, nebo spíše hostující brankář, který vystřídal svého vyloučeného kolegu a v brance čaroval po celý zbytek zápasu. Hosté si již v závěru vše pohlídali a získali zaslouženě tři body. Přistoupili k zápasu zodpovědněji a s větší vůlí.

Pro nás to je lekce, která nás musí posadit zpět na zem. Každý hráč musí začít sám u sebe. Každý hráč si musí uvědomit, že fotbal je kolektivní hra a řeči výhru nikdy nepřinesou a nepřinesli. Každý hráč si musí sáhnout do vlastního svědomí, jak se na zápas připravil. Protože když chceme o něco hrát byť v okresním přeboru, musíme tomu něco podřídit, něco obětovat a ne jen planě tlachat u piva a na diskotéce. Tam jsme všichni mistři světa a hrajeme přinejmenším první ligu.

Takto to opravdu nejde. Máme nyní týden na to, abychom dali tým dohromady a provedli několik výrazných změn ve hře a v rozestavení. Navíc musíme hráče přesvědčit o nutnosti koncentrace na zápas  samotný včetně jeho přípravy .

Trénink bude v pátek 21.4.2017  od 17:30 v Nemyčevsi.  Účast všech hráčů nutná a důležitá !!!!