2     :      6

Branky : 2 x  Calta Jan, 2 x Calta Petr, Tomášek, Hochman

Sestava:   Kateřiňák – Řada Jakub, Trč, Brett, Pánek  - Zítka, Janků, Hochman, Řada Vojta – Tomášek, Calta Jan

Střídání : 46 ´ Calta Petr místo Pánka

70´ Jezbera  místo Řady Jakuba

75´ Šimánek místo  Tomáška

75´ Stejskal  místo  Janků

Hodnocení :  K prvnímu zápasu na Podhrádí, jsme zajížděli nezvykle po ránu, kdy výkop byl již v 10 hodin. Měli jsme trochu obavy z povrchu hřiště ( díky počasí ), ale domácí si s přípravou poradili a plac byl tak způsobilý pro utkání. Od počátku jsme vstoupili aktivně do zápasu a již v 8 minutě se po přihrávce  Karlose Hochmana prosadil Tomášek ( Zlatan ) a vedli jsme 0:1. Bohužel již v 15 minutě bylo vyrovnáno, kdy Ondra Brett dezorientován před naší brankou vrátil centrovaný míč do našeho vápna přímo na hlavu soupeře a ten pohodlně srovnal stav zápasu. Ve 29 minutě se prosadil krásnou individuální akcí Hochman a opět jsme vedli 1 : 2.  Za 6 minut ale bylo opět srovnáno, neboť jsem nedokázali jednoduchý míč pořádně odkopnout a domácí hráč se nádherně trefil svojí životní ranou a bylo srovnáno na 2 : 2. Stále jsme se snažili kombinovat, ale bohužel chyběl vetší a lepší pohyb. Ve 40 minutě po narážečce se posadil svým důrazem a rychlostí Calta Jan a poslal nás opět do vedení 2 : 3.

O poločasové přestávce, jsem nabádali tým a jednotlivé hráče k většímu klidu v rozehrávce, k přesnosti a hlavně pohybu.

Druhý poločas byl již plně v naší režii. Nejprve se trefil Calta Petr na 2 : 4,  poté se prosadil opět Calta Jan na 2 : 5 a celý účet zápasu uzavřel opět Calta Petr na 2 : 6. Bohužel i v tomto druhém poločase, jsme zazdili několik výborných příležitostí. Zbyl tak alespoň prostor pro pobavení diváků, kdy náš brankář Káča si neodpustil svůj klasický výlet spojený s kolotočem domácích hráčů ve vlastním vápně. Bylo to sice se štěstím, ale diváci vše ocenili potleskem. Závěr zápasu byl již veden v poklidu, kdy jak domácí tak náš tým věděli, že je rozhodnuto.

Závěr: V prvním utkání jsem spokojen pouze se vstřelením 6 branek na půdě soupeře. Obdržené branky jdou plně na náš vrub. V první půlce byl špatný pohyb, nabídka. Chyběla přesnost přihrávek a střelba. Druhá půle již byla lepší z tohoto pohledu, ale ne úplně. Přesto kluky chválím jako tým a věřím, že se budeme zlepšovat s přibývajícími zápasy. Děkuji také našim fanouškům, kteří dorazili s námi na zápas.