Get Adobe Flash player

Přípravný zápas v Liberci

Rapid Liberec  - TJ Sokol Nemyčeves

3  :  3

Toto utkání se zajistilo na poslední chvíli a bylo náhradou za zrušený zápas v Jičíně. Ke kvalitnímu soupeři do Liberce, jsme vyrazili již ve 13 hodin ( hrálo se od 15 ). V samotném zápase jsme postrádali několik hráčů týmu a nebyli jsme opět kompletní, bohužel. Přesto ale hráči, kteří se objevili v sestavě odvedli velice dobrý výkon a zaslouží pochvalu. Hned od počátku jsme se museli vypořádat s velikostí hřiště, které mělo minimální povolené rozměry a od velkého vápna k autové lajně byly 3 metry. Utkání se proto vyznačovalo okamžitým napadáním ze strany obou týmů, nutností rychle kombinovat krátkými přihrávkami a častou střelbou. Byl to zápas od první minuty do poslední v maximálním nasazení, kde nebyl čas na odpočinek.  První branku vštřelili domácí za pomoci teče ze strany Kuby Řady. Vyrovnání jsme se dočkali po akci Zítky, který našel naběhnutého Janků a bylo to 1 : 1. V počátku druhé půlky minul Brett míč a umožnil domácímu útočníkovi jít samotnému na branku a bylo to 2 : 1 pro domácí. Chvilku na to jsem opět vyrobili chybu a domácí trestali na 3:1 . Kluci ale nic nesložili a stále hráli otevřeně což přineslo kýžený úspěch, kdy se nejprve trefil z tr. kopu Kateřińák a deset minut před koncem srovnal pohotově na 3 : 3  Tomášek.

Zápas hodnotím jako velice povedený a myslím, že i u domácích byla spokojenost ( dle sdělení místního trenéra ).

Tento čtvrtek 2.3.2017 je od 17:50 trénink v Jičíne na umělce. Přijďte všichni a včas !!!