4   :   2

Branky : 2 x Tomášek, Jezbera, Janků

Sestava:  Hrdlička – Ostrihoň, Kolář, Brett, Řada Jakub – Zítka, Janků, Trč, Hochman – Jezbera, Tomášek

Střídání : 65´Vanda místo Hochmana

75´ Neuschel místo Jezbery

80´ Sajdl  místo  Tomáška

85´ Dobiáš  místo  Janků

90´ Koldovský  místo  Trče

Připraven : Kateřiňák

Hodnocení : V posledním zápase podzimu jsme byli odhodláni vyhrát a potvrdit tak postavení v tabulce. Od počátku zápasu jsme byli aktivnější a již ve 4 minutě se dostali do vedení zásluhou Tomáška. Vytvořili jsme si převahu a bylo jen otázkou, zda se nám podaří střelecky prosadit. Měli jsme dostatek brankových příležitostí, kdy zejména ty z kopaček Tomáška a Jezbery měly skončit v síti hostujícího týmu. Prosadili jsem se ale až z následujících akcí, kdy ve 21 minutě našel centr Hochmana Tomáška a bylo to 2 : 0. Ve 27 minutě se prosadil Jezbera a výsledek 3 : 0 nás tak trochu ukolébal, kdy jsme svojí chybou darovali soupeři snížení na přijatelných 3 : 1. Do konce poločasu jsme byli stále lepším týmem, ale bohužel bez brankového efektu.

Do druhé půle jsme vstoupili opět dobře a hned ve 47 minutě se prosadil Janků po přihrávce Jezbery. Bohužel ale i teď jsme hned pět minut na to inkasovali branku opět po naší chybě a nedůslednosti.

Od tohoto okamžiku se hra vyrovnala a z naší strany nebyl vůbec ideální. Hosté se více tlačili před naší branku a vytvořili si několik závarů. Naštěstí pro nás vše skončilo mimo branku nebo zasáhl brankář Hrdla popřípadě obránci. Měli jsme několik útoků a náznaků, ale nic co by mohl skončit brankou. Závěr zápasu se odehrál spíše ve středu hřiště a před naší brankou a tak jsme byli rádi, že se konec utkání dostavil.

Musím konstatovat, že jsme zbytečně připustili komplikaci zápasu místo toho, aby jsme si poslední zápas a druhý poločas užili. Přesto bylo naše vítězství zasloužené a zisk tří bodů odstartoval oslavu posledního kopu, kde zejména kulturní pěvecké vložky stály za to.

Celému týmu, všem kluků, kolegovi Zdeňkovi Řadovi, vedení klubu , vedení obce, obsluze občerstvení a našim věrným fanouškům děkuji za tento fotbalový půl rok. Odvedli jste dobrou práci , všichni.

Nyní si odpočiňte a připravte se na tvrdou zimní přípravu, která je nutná pro jarní část soutěže.