Železnice  -  Nemyčeves

2   :   0

Sestava :  Kateřiňák  -  Řada J., Brett, Trč, Pánek  -  Zítka, Janků, Hochman, Sajdl – Tomášek, Koldovský

Střídání : 65´ Kolář  místo Koldovského

70´ Ostrihoň  místo  Řady J.

80´ Hrdlička  místo  Sajdla

Připraven  Řada Vojta

Hodnocení : Souboj druhého s prvním měl být vrcholem podzimu pro obě mužstva. Dle mého názoru se tak ale nestalo. Pokud pohlížím na náš výkon, odehráli jsem lepší zápasy zejména co se týká kombinace a pohybu. Nicméně zápas se začal pro nás dost nešťastně, kdy již ve druhé minutě tečoval utěšenou střelu domácích na hranici velkého vápna Brett, změnil směr a Kateřiňák neměl šanci. Toto vedení na chvíli vlilo krev do žil domácím. Naštěstí jsme se dokázali oklepat a převzít taktovku zápasu. Měli jsem více míč v držení a vytvořili si i několik brankových příležitostí. Bohužel jsme v koncovce selhali a tak první poločas skončil 1:0 pro domácí.

Druhá půle bylo kopií té první, kdy z naší strany chyběla větší přesnost a trpělivost v zakončení a přihrávkách. Domácí dřeli, bojovali a to se jim vyplatilo. V 75 minutě jsme nepokryli na zadní tyči náběh domácího hráče a ten prostřelil Kateřińáka a zvýšil na 2 : 0 pro domácí tým. Přesto že jsme se v závěru snažili o zkorigování výsledku, byla to z naší strany tak trochu křeč podpořená opět neproměněním tutových šancí. Mrzí nás výsledek a prohra , ale nelze házet flintu do žita. I takové zápasy se hrají a my se musíme z nich poučit pro další utkání. Soutěž je dlouhá a bude se rozhodovat v jarní části.

Nemůžu kluků upřít snahu ,ale musíme zapracovat na zlepšení pohybu, komunikace na hřišti a disciplíně . Zimní přestávka nám k tomu dává dost času a já věřím, že se tým jako jednotlivec k tomu postaví pozitivně.

Nyní se připravíme na poslední zápas podzimu.