NEMYČEVES - ŽLUNICE 3 : 1 ( 0:1)

NEMYČEVES - ŽLUNICE  3 : 1 ( 0:1 )

Branky : TRČ T.  2 x , BRETT

Sestava : KOLÁŘ - ŠTĚTAŘ,ČECH , KOLDOVSKÝ , KAREŠ - SUCHÁNEK , TRČ , ŘADA V., ŘADA J.( 75 min TYPLT ) - BRETT , REJHA ( 70 min DOBIÁŠ )- připraven KROUZA

Zranění a nemoc vyřadila  ze zápasu hráče  : HRDLIČKA , VODIČKA , VANDA , BROŽÍČEK , ŠIMÁNEK

Celý den jsme hleděli k oloze a sledovali počasí . Přívaly deště rozmočily trávník ,ale nakonec se mohlo hrát . Soupeř ze ŽLUNIC  přijel s mladým kolektivem , na trenérském místě zkušený ternér p. DVOŘÁK ( mimochodem trenoval JIČÍN , ROBOUSY v jejich největší slávě ) . Proto nabádám hráče  , aby soupeře nepodcenili a nekoukali na umístěmní v tabulce , dále upozorňuji na jejich klíčové hráče a na jejich bránění .

To vše hráči plní skoro celý poločas a soupeřnaší branku ohrožuje  pouze sporadicky. My máme šance ale naší zbrklostí ( střelba z příliš velké vzdálenosti , špatné řečení hry jeden na jednoho )žádnou z nich neproměňujeme . Po jedné naší nedůslednosti u branky soupeře se hostující hráč zmocní míče , prochází přes celé hřiště a přihrávkou nachází spoluhráče za naší obranou aten překonává L.KOLÁŘE  v naší brance 0 : 1 . A do konce poločasu už moc času nezbývá .

V kabině řešíme nastálou situaci v klidu .Věříme , že zápas otočíme - vždyť hrajeme dobře . Jen je potřeba se zklidnit před finální částí  , přitvrdit v osobních soubojích a hlavně střílet . Pokud toto vše budeme prezentovat , tak nemám o výsledek obavy .  A taky jo . Hned z počátku poločasu si vytváříme tlak na obránce  , kteří pod tlakem chybují a dopouštějí se faulů . Po jednom takovém faulu na hranici šestnácky si staví míč T.TRČ  a přesnou střelou do horního rohu nedává brankáři šanci 1 : 1 . Dále pokračujeme v nátlakové hře a druhý gol na sebe nenechá čekat . D:KAREŠ předskakuje útočníka a hned příhrává T.TRČOVI , ten z první dává do běhu O.BRETTOVI - následuje střela , kterou brankář pouze vyráží a T:TRČ  ve skluzu skoruje 2  : 1 . To je obrat . Soupeř je na kolenou a nedokáže vzdorovat , ani založit nějakou akci , jenom se snaží solově něco udělat . Třetí gol - O.BRETT využívá přihrávka do rozhárané obrany a po obejití brankáře uklízí do prázdné branky  3 : 1 . Dílo dokonáno. Je potřeba říci , že ke zlepšení naší hry ve druhém poločase přispěli všichni hráči , zároveň i pomohlo střídání a přeskupení rozestavení .Za předvedenou hru patří všem poděkování .

UPOZORNĚNÍ :  Ve středu brigáda na hřišti .