Get Adobe Flash player

Mistrovské utkání - 1.kolo

Podskalan Podhrádí - TJ Sokol Nemyčeves 2:1(0:1)

Branky NEM: Rejha

Sestava: Hrdlička - Vanda, Řada J., Řada V., Koldovský(80´Kolář) - Suchánek, Trč, Typlt, Rejha - Šimánek, Brett

Do zápasu jsme vstoupili zakřiknutě nic se nám nevedlo a domácí tým převzal územní převahu. Nicméně si žádnou velkou šanci nevypracoval. Po oklepání se z úvodního tlaku domácích jsme zasadili tvrdý úder. Po rozehrání autového vhazování míč propadl až v volnému Rejhovi, který hlavou míč uklidil za bezmocného golmana domácích. Následné si domáci vypracovali dvě šance, kde první golman Hrdlička vytáhl na břevno a druhou domácí útočním nezakončil mezi tři tyče.

Druhý poločas byl už vyrovnaný, kde se oba týmy snažili přidat další branky. Bohužel při první nepozornosti naší obrany domácí vyrovnali. Domácí hráč sebral míč na půlící čáře a prošel přes celou obranu a zakončil do protipohybu golmana. Dále domácí přitvrdili a někdy až nesmyslně faulovali naše hráče. Bohužel delegovaný rozhodčí Soukup jim tyto prohřešky trpěl, zřejmě nezkušenost. Druhý gól domácích vznikl při špatné rozehrávce na naší levé straně, domácí hráč sebral míč a opět přešel přes několik hráčů a přízemní střelou nedal Hrdličkovi šanci zasáhnout. Poté jsme vrhly všechny síly do útoku a málem se nám podařilo vyrovnat. V první šanci se ocitl Brett, který trefil pouze stojícího obránce a v poslední minutě po zahrání rohového kopu se opřel hlavou do míče Šimánek a pouze od břevna spadl míč na čáru a ven.

Špatnou stránkou tohoto utkání byla nezkušenost mladých delegovaných rozhodčích, kteří nezvládli utkání, převážně hlavní Soukup a AR2 Odvárko. Obou rozhodčím by prospělo ještě pár utkání v mládežnických kategoriích.