Get Adobe Flash player

Mistrovské utkání - 5.kolo

L.BĚLOHRAD/PECKA B - NEMYČEVES 7:0(0:0)

Sestava NEM: Hrdlička - Kolář, Řada J.( 63 min Vanda), Brett, Koldovský, Šimánek, Typlt ( 44 min Čapek), Řada V., Suchánek ( 65 min Dobiáš), Rejha, Dudek ( 60 min Čech T.)

K zápasu proti Bělohradu B, který se hrál na hřišti PECKY jsme odjížděli s určitými obavami. Ze zdravotních důvodů chyběli PADĚRA, TRČ, omluven byl také ŠTĚTAŘ. Byli jsme nuceni vytvořit novou stoperskou dvojici. Volba padla na J.ŘADU a O.BRETTA. Celý pvní poločas na malém hřišti se nám vcelku vydařil. Je pravda, že nás soupeř přehrával uprostřed hřiště a ani po stranách jsme nebyli úplně jistí, ale všechny šance soupeře jsme dokázali včas likvidovat, dokonce brankář HRDLIČKA chytil i penaltu. Těsně před koncem poločasu se nám podařil rýchlý protiútok. Bohužel necitlivostí HR( snad v tom nebyl úmysl ) nás připravila o možnost běžet ve dvou na golmana. Do druhého poločasu jsme byli nuceni vystřídat pro zranění L.TYPLTA, a aby tomu nebylo konec se zraněními se hlásili DUDEK a J.Řada, které jsme vystřídali krátce po zahájení poločasu. Možná, že právě v této době se zápas rozhodl. Náhradníci nenahradili hráče základu a celkově se hra týmu úplně rozpadla. Bylo otázkou času, kdy přetížená a nesehraná obrana inkasuje. U všech balonů jsme byli pozdě, soupeře jsme vůbec neobsazovali a i řešení našich akcí bylo chaotické. Toto vše byla voda na mlýn domácích hráčů, zvláště když většina z nich má zkušenosti z vyšších tříd.

Malá jiskřička naděje nám svitla za stavu 2 : 0 , kdy byl faulován  náš hráč SUCHÁNEK brankářem soupeře ve vápně a měla se kopat penalta.Bohužel , rozhodčí rozhodl jinak .Po tomto se ze zápasu stala jednostranná záležitost a bylo otázkou kolik branek nám soupeř nastřílí .Přístup hráčů v konci zápasu je neomluvitelný.

 

Celkové hodnocení a rozbor zápasu si necháme na trenink. Taktéž pohovory s hráči.