Get Adobe Flash player

Mistrovské utkání - 3.kolo

Lužany - Sokol Nemyčeves 0:4(0:2)

Sestava NEM: Hrdlička - Kolář, Trč, Řada J., Koldovský(46´Dobiáš) - Štětař(25´Čapek), Řada V., Typlt(60´Vanda), Suchánek - Rejha, Brett

Branky NEM: Rejha, Typlt, Řada V., Vanda

K dnešnímu zápasu jsme nastoupili s daleko větší chutí vyhrát tento zápas. Od prvních minut jsme na soupeře nalezli a nepustili ho k žádné šanci. V 10-té minutě nechala domácí obrana Rejhu v klidu zpracovat balón, který si obhodil domácího stopera a následně golmanovi nedal sebemenší šanci. Domácí byli našim nástupem úplně rozhozeni a už v 20-té minutě Vojta Řadu posílá kolmici opět na Rejhu, který si položil domácího golmana i se stoperem a přihrál před prázdnou bránu Lukáši Typltovi, který ještě jednoho beka položil "na prdel" a míč uklidil do sítě. Dále se nám do konce poločasu nepodařilo vsítit více branek, i když na to šance byly. Dokonce i Brett míč dopravil míč do sítě, ale bohužel praporek pomezního při jeho náběhu vyletěl vzhůru. Domácí nám zahrozili pouze párkrát a to jen ze standartních situací, kde jsme špatně přebírali hráče.

Druhou půli jsme začali snad ještě v kabině, domácí na nás vletli s velikou chutí a nám se nedařilo zcela nic. Několika zákroky nás musel podržet i brankář Hrdlička, který při jedné střele měl i trochu toho štěstí. Nejdříve konečky prstů míč vyrazil do tyče od které se mu to vrátilo zpátky od náručí. Po 20ti minutách druhé půle jsme se uklidnili a začali opět diktovat tempo. Po špatné rozehrávce domácí stopera se dostal k míči Vojta Řadu, který si posunul míč před sebe a z takových 25ti metrů přehodil domácího golmana. Následně se valila jedna akce za druhou na domácího golmana, ale chyběl nám klid v koncovce. V 75-té minutě si postavil na levém rohu velkého vápna míč Trč, který poslal prudký míč po zemi přímo na nabíhajícího Vandu, jenž pouze umístil míč přímo mezi nohy domácího golmana. Konec zápasu jsme v poklidu kontrolovali. Domácí v závěru utkání ještě dvakratát faulovali ve svém vápně, ale bohužel píšťalka hlavního sudího zůstala v klidu.

Myslím, že v poklidu můžeme prohlásit, že vítězství jsme si zasloužili. V utkání zaslouží pochvalu všichni, protože s takovým nasazením vydržet 90 minut běhat se může pyšnit málo kdo v okresním přeboru.