Get Adobe Flash player

Mistrovské utkání - 6.kolo

SOKOL NEMYČEVES - HOŘICE  B  1:5(1:2)

Sestava: Hrdlička - Kolář , Trč , Krouza , Koldovský ( 46 min Suchánek), Čapek ( 52 min Čech T.) , Řada V., Řada J., Dobiáš , Rejha , Brett

Branka: Brett

Ze sestavy na tento duel vypadli z různých důvodů Paděra, Dudek, Šimánek , Vanda , Štětař, Typlt. I přesto si myslím , že jsme toto utkání měli zvládnout.

Vstup do utkání se nám povedl, daří se nám kombinace a přicházejí i šance. Největší má Rejha, trefuje však tyč a odražený míč netrefuje Brett (podklouzne). Právě v tomto našem tlaku přichází první nepozornost(38 min) v našm středu hřiště a soupeř nás trestá prvním golem. Ovšem v zápětí Brett využívá přihrávku za obranu a zkušeně zavěšuje 1:1. Do konce poločasu stačíme vyrobit hloupou chybu na naší pravé straně obrany, přichází centr a nedorozumění stoperů a soupeř nedvakrát skoruje 1:2 .Škoda , protože v zpětí končí poločas.

O přestávce si řekneme o chybách a jdeme na druhý poločas. Během přestávky a chvíli po zahájení jsme nuceni střídat dva hráče a to se ukázalo jako rozhodující pro další průběh. Museli jsme překopat sestavu a už to není jako v první půli. Sice nelze upřít snahu hráčům, ale je to příliš křečovité, k tomu ještě zbytečné chyby jednotlivců a taky trocha smůly (viz zakončení Bretta po obejití brankáře do tyče, odražený míč se odráží od bránícíího hráče do brány, ale ten stačí míč vykopnout z brány) a skore se mění na 1: 5. Soupeř dokonale využívá našeho pasivního bránění a u některých hráčů I S NECHUTÍ  poprat se o výsledek. Mrzí mě to, protože vím, že jsou schopni pracovat na hřišti lépe.

Je to v hlavách hráčů - proč někteří odcházejí ze hřiiště naštvaní, utahaní, spocení a někteří si jdou zahrát jenom FOTBAL?