Get Adobe Flash player

Mistrovské utkání - 4.kolo

Sokol Nemyčeves - FC VTJ Milíčeves 2:1(1:0)

Branky NEM: Dudek, Řada V.

Sestava NEM: Hrdlička - Kolář, Paděra, Trč, Řada J.(75´Koldovský) - Suchánek(46´Šimánek), Řada V., Typlt(40´čapek), Rejha - Brett, Dudek

Do tohoto zápasu jsme vstoupili s velkou chutí, kde jsme nechtěli nic ponechat náhodě a už od prvních minut jsme na soupeře nalezli a nenechávali mu žádný prostor. V zápětí začali přicházet i šance, které se nepodařilo přesně zakončit. Nicméně už v 15-nácté minutě Brett na útočné levé straně si povodil dva obránce hostujícího týmu a následně přihrál na penaltu nabíhajícímnu Dudkovi, který míč poslal do protipohybu golman a ten ještě s malou tečí golmana doputoval do branky. I nadále jsme vyvíjeli tlak na hostující obranu, ale do poločasu se nám vedení nepodařilo zvýšit.

Do druhé půle hosté nastoupili s jasným cíle a to co nejdříve vyrovnat. Jejich tlak, ale moc nepřicházel do šancí se ze začátku moc nedostávali. Většina míčů lítala jen nakopávaná dopředu na útočníky, kteří se museli poprat s naší obranou. V 60-té minutě takto doputoval míč do vápna na hostujícího útočníka, kterého Kolář stáhnul k zemi a kopala se penalta proti našemu týmu. Nabídnutou šanci hostující hráč využil a stav byl srovnán. Po obdržené brance hosté byli jako na koni hnedle si vypracovali dvě slibné pozice, ale domácí golman Hrdlička šance pochytal. Velké události se začali dít až v posledních pěti minutách, kdy jste hosty zamkli v jejich velkém vápně a začali branku obstřelovat, kde jsme orazítkovali obě stojné tyče branky. Hostující golman pouze kroutil hlavou. Pro jeden vypadnutý míč z vápna si dopěhl Rejha, který odcentroval do vápna, kde golman si nestihl včas dojít pro míč a pouze ho vyboxoval na hranici vápna na připraveného Vojtu Řadu a ten mu míč vrátil do sítě.

Derby se tedy vyvedlo a můžeme být s tímto výsledkem spokojeni.