Get Adobe Flash player

přípravný zápas

Nemyčeves    -   Kruh u Jilemnice

 

                   8      :    2         ( poločas  5 : 1 )

 

Branky : 3 x Tomášek,  2 x Janků,  2 x Hochman, Šimánek

 

Sestava I. Poločas :     Kateřiňák – Řada J., Hochman, Kolář  - Trč, Řada V.  – Zitka, Valeš, Janků  -  Tomášek, Sajdl

 

Sestava II. Poločas :  Kateřiňák  - Ostrihoň, Kolář, Sajdl  - Hochman, Řada J.  – Homola, Šimánek, Vanda  -  Brett, Neuschel

 

 

V tomto utkání jsem čekal již lepšího soupeře, ale bohužel i tento soupeř dorazil pouze s deseti hráči a tak je doplnil náš hráč Kykal.

V pěkném slunečném počasí jsme hned v počátku zápasu ještě spali a soupeř nás hned ve 2 minutě potrestal brankou. Na probuzení ideální, ale bylo před námi stále 90 minut zápasu.

Hned po obdržené brance jsme si dokázali vytvářet šance z kopačky Sajdla, Tomáška, Zitky ale zatím bez úspěchu. Ten se ale dostavil vzápětí, kdy se trefil Tomášek, posléze dvěma brankami zvyšoval naše vedení Janků a poločasový účet uzavřel dalšími dvěma brankami opět Tomášek na 5 : 1. Po celý první poločas byla hra plně v naší režii, kdy jsme se snažili kombinovat přesto že terén byl pro tento způsob náročný a soupeře jsme takřka nepustili do vážnějšího ohrožení naší branky. Škoda jen, že se v počátku zápasu zranil Valeš ( zřejmě přední stehenní sval ) a tak jsem jej raději stáhli a na jeho místo naskočil Brett.

Do druhé půle jsme mužstvo prostřídali a hned v počátku se nám podařilo zvýšit na 6 : 1 Šimánkem. Bohužel i zde v počátku jsme si vybrali slabší chvilku a vlastně darovali soupeři druhou branku kdy nejprve zaspala obranná činnost a posléze si vybral svoji slabší chvilku náš brankář ( což komentoval jeho syn z řad diváků : táto to se ti fakt povedlo ). Přesto jsme  i druhý poločas jasně dominovali a vypracovali si několik možností ke vstřelení branek. Bohužel se podařily jen dvě z kopaček Hochmana.

 

 

Závěr : Je veliká škoda, že se nenašel zatím soupeř, který by nás výrazněji prověřil a tak doufám, že poslední soupeř přijede v plné síle a s maximálním počtem svých hráčů.

Zápas samotný mi ukázal mnoho věcí ať už pozitivních či negativních. V každém případě je na čem stavět a je nutné, aby si hráči uvědomili nutnost plné zodpovědnosti za svoje výkony a plnění instrukcí, které dostávají a kterými se musí řídit v zápase. Když k tomu přidají touhu po vítězství , sebedůvěru, soudržnost s partou a klubem  a v neposlední řadě pokoru k soupeři může to přinést kýžený úspěch.

Byla radost mít k zápasu celkem 18 hráčů. Chci všem říci, že každý jste součástí týmu ať budete hrát méně nebo více. Na prvním místě je úspěch týmu a každý se na něm můžete podílet svým dílem pokud nad svoje vlastní ambice nadřadíte  úspěch týmu. Hrát může 11 lidí a střídat dalších 5 lidí. Ti na které se zrovna nedostane nemusí vůbec házet flintu do žita, ba naopak. Jsou součástí týmu a jejich čas zcela jistě přijde. Je tedy potřeba srovnat si to v hlavě a mít na prvním místě tým, tým, tým to je náš společný cíl.

 

R.Horna

 

 

 

Tento týden :  30.3.2016  středa   -  trénink od 17 hodin v Nemyčevsi

                              2.4.2016   sobota  -   brigáda od 10 hodin na hřišti ( účast nutná, úklid kabin, malování, natírání branek, laviček atd. )

                              2.4.2016   sobota  -   zápas  od 14 hodin doma v Nemyčevsi  -  sraz ve 13 hodin

 

POZOR !!!  Nezapomenout zaplatit FAČR poplatek pokladníkovi  +  příspěvky